VK— sosyal ağı ve aramalar

VK uygulaması hakkında bilgi edinin.Güncellenmiş versiyonuna hangi özelliklerin eklendiğini öğrenebilirsiniz.

Rusya ve Ukrayna’da inanılmaz bir popüleriteye sahip VK bir sosyal paylaşım sitesi özelliği taşımaktadır. Kullanıcılar bu ağda bulunan arkadaşlarını bulmak ve yeni arkadaşlar edinmek amacıyla siteyi kullanmaktadırlar. VK üzerinde şarkı, makale, video paylaşımları yapılabilmekte, oluşturulmuş olan gruplara üye olunabilmekte ya da yeni gruplar oluşturulabilmektedir. Aynı zamanda kişisel sayfalar yayınlayarak istenilen konularda paylaşım yapılması imkanı da bulunmaktadır.

Popüler sosyal ağ uygulamaları arasında gösterilen VK diğer adıyla VKontakte uygulamasını tüm özelliklerini mobil cihazınızda kullanabilirsiniz.VK’nın akıllı telefon kullanıcıları için geliştirilen sürümünde sosyal ağın tüm işlevlerine mobil cihazdan kolayca erişebilirsiniz. Haberden mesajlara, fotoğraflardan videolara tüm içeriği web sitesine gitmeden takip edebiliriniz.

 

Vk Nr Boy | Gay Fetish XXX

 

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde VK’nın tüm özellikleri arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. VK hesabınıza giriş yaparak profilinizi görüntüleyebilir ve güncelleyebilir, haber akışınızı takip edebilir, paylaşılan müzik, fotoğraf ve videoları görüntüleyebilir, beğendiğiniz gönderileri favorileriniz olarak işaretleyebilirsiniz. Ayrıca sohbet bölümünden arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

 

VK’nın en güncel versiyonuna aşağıda belirtilmiş olan özelikler eklenmiştir :

  • Parola kurtarma seçeneği eklendi.
  • Bildirim panelinde oynatma kontrolleri
  • Mevcut oynatma listesini görüntüleme
  • Albüm resmini kaydırarak şarkı değiştirme